התקשרו לקבלת ייעוץ
0543113191

יישום היפרברי לזיהום ריאתי COVID-19 "קורונה וירוס"

מקור :   ;   Harch Hyperbarics Inc 504 309-4948 www.hbot.com

התמותה של נגיף הקורונה כיום נובעת מדלקת ריאה ואי ספיקת נשימה. בעוד שיש הבדלים בין נגיף השפעת הספרדית לנגיף הקורונה, הפתולוגיה העיקרית היא בריאות, האיבר הראשון במגע עם טיפול היפרברי מעבר לעור.  היכולת של חמצן היפר-ברי לחדור להפרשות ריאות דלקתיות מאפשרת למספיק חמצן להגיע לדם תוך עיכוב התהליך הדלקתי.  טיפול היפרברי המיושם נכון,  עשוי להיות מועיל בחולי נגיף קורונה בדומה להיסטוריה מצילת החיים שלו עם שפעת ספרדית.

לפני שקנינגהם הספיק לבצע את הניסויים המתוכננים שלו בבעלי חיים הוא התבקש לטפל בחולה הגוסס הזה. עם טיפול של כשעה בלבד עם אוויר דחוס ב- 1.68 אטמוספרות,  המטופל חווה שיפור, ובשילוב טיפולים היפרבריים נוספים במהלך שלושת הימים הבאים חייו של המטופל ניצלו. אחרים הלכו בעקבותיהם.

היישום הראשון של רפואה hyperbaric לקורבן שפעת ספרדית, היה ככל הנראה היישום הראשון על בן אדם בארצות הברית.  בשנת 1918 הובא ד"ר אוראל קנינגהם מקנזס סיטי לחבר גוסס של רופא עמית, המטופל היה גוסס וכחול.

בעיצומה של מגפת נגיף הקורונה נזכרים ביישום הטיפול בחמצן ההיפר-ברי על המגפה האחרונה שהשפיעה על ארצות הברית בשנת 1918, מגפת שפעת ספרדית. המוות היה בעיקר בגלל דלקת ריאה והיפוקסמיה (חוסר חמצן) נלווית ואי ספיקת נשימה.

תרגום ע"י ניסן מקס עשור

מאמר שפורסם ע"י דר. Paul Harch

מקורות בסין מדווחים שנעזרים היום בתאי לחץ חמצן לשיקום חולים בנגף " COVID-19 קורונה וירוס"


חיפוש :
עם התקדמות הטכנולוגיה כאבי הראש והמיגרנות רק מתגברים ואחוז האנשים, בתוכם גם ילדים, הסובלים ממיגרנות ממשיך לעלות. לא קשה לנחש מדוע אלו הם המדדים, לאור השינוי המשמעותי שמתרחש בכל בית, השימוש בטלפונים ניידים ובמחשבים ניידים, מה שגורם לעיניים שלנו לספוג אור כחול

טואול בניית אתרים